Kariéra

Aktuálně ve WALBO AUTOMATION obsazujeme níže uvedené pozice. Podívejte se také na další pracovní nabídky ve skupině WALBO GROUP.

Pro společnost: WALBO AUTOMATION
Místo výkonu práce: Lom u Tábora

Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního, komunikativního a pozitivně naladěného kolegu/kolegyni na pozici Strojní konstruktér.

Co vás čeká?

  • Návrhy a realizace zařízení pro efektivní výrobu
  • Řešení velkých i malých projektů od ideového návrhu až po samotnou realizaci
  • Návrhy v oblasti materiálových toků, robotizace a speciálních strojů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Strojní vzdělání – SŠ či VŠ
  • Hledáme zkušeného strojního konstruktéra pro samostatné úkoly i zapáleného technika po škole, kterému pomůžeme rychle se dostat do oboru
  • Pokud umíte Solid Works, budete mít začátek jednodušší, ale pokud jste pracoval s jiným programem, zaučíme Vás
  • Důslednost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly

Co nabízíme?

  • Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě
  • Práce v kolektivu mladých a zapálených profesionálů
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost práce 2 dny měsíčně Home Office
  • Služební telefon a výkonný notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Lom u Tábora.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na pavel.bechyne@walbo.cz