Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pozice:

Programátor PLC a Robotizace

Walbo Automation s.r.o. je ryze česká společnost, která má kanceláře vývoje a prototypovou dílnu v Želči u Tábora. Zde se náš tým specializuje na vývoj a realizaci technicky náročných projektů automatizace a speciálních strojů pro průmyslové aplikace. Pro rozšíření stávajícího týmu hledáme zkušeného programátora, který bude společně s naším vývojovým týmem realizovat projekty speciálních výrobních strojů, automatizovaných výrobních linek a robotizace.

Co vás čeká?
Pro naší sesterskou výrobní společnost orientovanou na železniční průmysl i pro externí zákazníky navrhujeme a realizujeme zařízení pro efektivní výrobu. Budete tak u řešení velkých i malých projektů od ideového návrhu až po samotnou realizaci. Navrhujeme a realizujeme materiálové toky, automatizaci a robotizaci i speciální stroje.
Jsme malá společnost a tak nejsme svázáni striktními pravidly a nabízíme možnost seberealizace a samostatnosti i v těch nejodvážnějších projektech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Hledáme programátora, který má alespoň základní zkušenosti s programováním PLC a HMI a ideálně i robotizace.

Ideální uchazeč má:
• Zkušenosti s PLC Siemens S7
• Zkušenosti s komunikací minimálně profibus a profinet
• Zkušenosti s programováním robotů ideálně Fanuc
• Schopnost orientovat se v elektroschématech
• Ochotu cestovat (řidičský průkaz sk. B)
• Schopnost pracovat samostatně, kreativně, pečlivě a důsledně
• Výbornou pracovní morálku a týmového ducha
• Stupeň vzdělání - VŠ/SŠ elektro nebo strojní
• Technické uvažování

Benefity
• Rozmanitá práce na technicky zajímavých a vyspělých projektech
• Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě
• Příjemný kolektiv mladých a zapálených profesionálů
• Plovoucí pracovní doba
• Týden dovolené navíc
• 2 dny v měsíci možnost práce na Home office (pro práci dostanete výkonný notebook)
• Mobilní telefon
• Stravenky (Stravování možné v místní kvalitní restauraci za rozumnou cenu)
• Káva na pracovišti zdarma
• Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup možný ihned, nebo dle domluvy

Pracoviště: Želeč u Tábora